Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


GittiGidiyor’dan yarıyıl tatiline özel kampanya

28/1/2016

Çocukları sevinçten havalara uçuracak eğlenceli karne hediyeleri, indirimli fiyatlar ve ücretsiz kargo imkanı ile GittiGidiyor’da

15 yıllık geçmişiyle Türkiye'de e-ticaretin ev sahibi olan ve 2011 yılında eBay ile gücünü birleştiren GittiGidiyor, Yarıyıl tatilinde çocukları mutlu etmek isteyenleri seçim yapma derdinden kurtaracak hediye seçeneklerini sömestir kampanyasında bir araya getirdi.
GittiGidiyor’un yayına aldığı kampanya sayfasında, teknolojiden hobi malzemelerine çocukları sevindirecek eğlenceli karne hediyeleri özel indirimler ve ücretsiz kargo imkanı ile satışa sunuluyor.

Oyuncak & hobi ve teknoloji ürünleri dışında kampanya sayfasında bisiklet, paten-rollerblade, scooter, kaykay, futbol, tenis, kayak, basketbol, outdoor, tekstil, ayakkabı, çanta, saat ve aksesuar kategorilerinde yüzlerce farklı hediye seçeneği de bulunuyor.

Eğlenceli ve eğitici karne hediyeleri ile çocukların tatil dönemini daha verimli geçirmelerine katkıda bulunmak için GittiGidiyor’un sömestir kampanyasına bu linkten ulaşabilirsiniz:

http://www.gittigidiyor.com/kampanya/karneler-yolda-hediyeleri-bu-kampanyada

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr