Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Güç, GittiGidiyor’da uyanıyor!

14/12/2015

10 yıllık özlem "Star Wars: Güç Uyanıyor" filmiyle sona ererken tüm fanatikler GittiGidiyor’un en beğenilen Star Wars ürünlerinden oluşan kampanyasında buluşuyor.

Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırmasına göre ülke geneli e-ticaret kategorisinde en çok tercih edilen e-ticaret sitesi* seçilen ve dünyanın önde gelen pazaryeri eBay'in Türkiye’deki iştiraki olan GittiGidiyor, 17 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek Yıldız Savaşları serisinin son filmi “Star Wars: Güç Uyanıyor” için başlattığı özel “Star Wars” kampanyası ile serinin hayranlarını mutlu edecek.
10 yıllık özlem, "Star Wars Güç Uyanıyor" filmiyle sona ererken GittiGidiyor’un yeni konsept kampanyasında seriye özel favori karakter figürleri, USB bellekler, oyunlar ve yüzlerce lisanslı ürün, Star Wars hayranlarını bekliyor. Güç’ün uyanışını serinin tutkunları ile birlikte kutlayan GittiGidiyor bu kapsamda filme özel ürünler için 150 TL ve üzerindeki alışverişlerde 10 TL indirim de sunuyor.
Kampanyaya bu linkten ulaşabilirsiniz:
http://www.gittigidiyor.com/kampanya/star-wars-geri-dondu

Türkiye’nin en çok tercih edilen sitesi GittiGidiyor
Yapılan araştırmalarda* Türkiye geneli e-ticaret kategorisinde gerçek kullanıcı ve sayfa görüntüleme sıralamasında en çok tercih edilen e-ticaret sitesi konumunda olan GittiGidiyor, 2015’in üçüncü çeyreğinde bir önceki senenin aynı dönemine göre %58’lik büyüme gösterirken aylık 30 milyon civarında ziyaret alıyor. Bu da her ay bir Yunanistan, bir İsviçre, bir İsveç ve bir İrlanda toplam nüfusu kadar kişinin GittiGidiyor’u ziyaret ettiği anlamına geliyor.

*Türkiye’nin yetkilendirdiği Gemius ve Ipsos KMG firmaları tarafından yürütülen internet mecrasının sektörde kabul gören ortak bir birimde karşılaştırılabilmesi amacıyla kurulmuş Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması (IAB), Mart ve Nisan, Ekim 2015 sonuçları

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr