Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


GittiGidiyor eBebek tarafından düzenlenen Bebekoloji Konferası’nda!

12/10/2015

Anneleri; bebekleri ve çocukları hakkında bilgilendirmek ve onlara yeni deneyimler yaşatmak amacıyla düzenlenen Bebekoloji Konferansı 17 Ekim’de Hilton Convention Center’da gerçekleştirilecek. Önde gelen anne-bebek ürünleri markası eBebek tarafından düzenlenen Bebekoloji Konferansı’nda Türkiye’nin tercihi* GittiGidiyor, çeşitli aktivasyonlar ve hediyelerle yer alacak.

GittiGidiyor’un alt kat fuaye alanındaki renkli stant alanı anne ve anne adaylarına küçük sürprizlerinin yanı sıra bilgilendirmeler de sunacak.

Ürünlerini GittiGidiyor’un seçkin markalara ev sahipliği yapan GittiGidiyor Cadde platformundaki online mağazasından da tüketiciyle buluşturan ebebek, Bebekoloji Konferansı ile anneleri ve anne adaylarını hamilelik dönemi ve bebeklerinin gelişimi hakkında bilgilendirmeyi amaçlıyor.

Konferans ile ilgili detaylı bilgilere www.bebekolojikonferansi.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

* Gemius ve Ipsos KMG firmaları tarafından yürütülen internet mecrasının sektörde kabul gören ortak bir birimde karşılaştırılabilmesi amacıyla kurulmuş Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması (IAB), Temmuz 2015 sonuçları


İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr