Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Son güne kadar tatilin tadını çıkarmak isteyenler GittiGidiyor’dan alışveriş yapıyor!

11/9/2015

“Daha fazla tatil” sloganıyla yol çıkan GittiGidiyor, öğrencilerin son gününe kadar tatil keyfini çıkarmalarına yardımcı olmak ve alışveriş vakitlerini kısaltmak için her şeyi bulup hızlıca satın alabilecekleri bir kampanya tasarladı.

İlk ders zilinin çalmasına kısa bir süre kaldığı bu günlerde, okula dönüş hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Rengarenk, birbirinden enerjik tasarımlara sahip sevilen markaların spor çantaları, okul malzemeleri ve daha fazlası GittiGidiyor'un avantajlı dünyasında öğrencilerle buluşuyor.

Kırtasiye ürünlerinden, elektronik ürünlere ve kitaplara, giyim, ayakkabı ve aksesuarlara, çalışma masası, yazı tahtası ve kitaplıktan, mobilya ve pratik ev aletlerine, oyun konsollarından spor aletlerine uzanan geniş seçenekleriyle Türkiye’nin e-ticaretteki tercihi* GittiGidiyor, tüm okul alışverişinde tek nokta olarak hizmet veriyor.


GittiGidiyor kampanyasının tamamına ulaşmak için: http://www.gittigidiyor.com/kampanya/daha-cok-tatil-okul-alisverisi adresini ziyaret edebilirsiniz.

*Türkiye’nin yetkilendirdiği Gemius ve Ipsos KMG firmaları tarafından yürütülen internet mecrasının sektörde kabul gören ortak bir birimde karşılaştırılabilmesi amacıyla kurulmuş Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması (IAB), Temmuz 2015 sonuçları.

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr