Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Türkiye’nin iki devi GittiGidiyor ve ebebek’ten çok özel bir işbirliği

18/8/2015

Türkiye’nin en çok tercih ettiği* e-ticaret sitesi, GittiGidiyor, Türkiye'nin en büyük anne-bebek mağazası ebebek’i de mağazaları arasına ekledi. ebebek’in ürünleri bundan böyle birçok büyük markaya ev sahipliği yapan, bu özelliğiyle platformların platformu olarak nitelendirilen GittiGidiyor.com üzerinden %40’a varan indirimlerle satın alınabilecek.

2001’den bu yana yüzlerce markayı ve binlerce ürünü içeren zengin ürün çeşitliliğini ebeveynlerin kendileri ve bebeklerinin ihtiyaçlarına göre sunan ebebek, artık ürünlerini GittiGidiyor’un seçkin markalara ev sahipliği yapan GittiGidiyor Cadde platformunda açılan online mağazasından da tüketiciyle buluşturuyor. Temmuz itibarıyla başlayan iki dev firma arasındaki bu işbirliği kapsamında ebebek’in zengin ve herkese hitap eden ürün portföyü GittiGidiyor üyelerine %40’lara varan indirimlerle sunuluyor.

Satıcıyla alıcıyı buluşturan, bireysel girişimcileri olduğu kadar kurumsal girişimcileri de destekleyen GittiGidiyor yıllardır Türkiye’deki birçok e-ticaret platformunun bizzat kullandığı ve mağaza açtığı bir platform görevi de görüyor.
Tecrübeleriyle sektörde öncü bir rol üstlenen GittiGidiyor, eBay’in global gücünü ve bilgi birikimini de arkasına alarak Türkiye e-ticaret ekosistemi ile paylaşıyor.

GittiGidiyor Cadde’deki ebebek mağazasının tüm ürünlerini ve kaçırılmayacak fırsatları görmek için: http://www.gittigidiyor.com/cadde/ebebek?sciid=1001_b_ebebek+GittiGidiyorda!_4

33 milyon** aylık ziyaret ortalamasına ve 12 milyonu aşkın üyeye sahip GittiGidiyor, bu yıl Türkiye’nin “En İyi İşverenleri”, eBay ise her yıl olduğu gibi bu yıl da “Avrupa’nın Çok Uluslu En İyi İşverenleri” listesine de girerek başarı grafiğini yükseltmeye devam ediyor.
* Türkiye’nin yetkilendirdiği Gemius ve Ipsos KMG firmaları tarafından yürütülen internet mecrasının sektörde kabul gören ortak bir birimde karşılaştırılabilmesi amacıyla kurulmuş Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması (IAB), Mart ve Nisan 2015 sonuçları’na göre GittiGidiyor ülke geneli e-ticaret kategorisi dahilinde gerçek kullanıcı ve sayfa görüntüleme sıralamasında 18-54, 55+ yaş grubu kadın ve erkeklerin tercih ettiği e-ticaret siteleri arasında ilk sırada yer alıyor.
** GittiGidiyor’un Ocak-Mayıs 2015 tarihlerindeki verileri esas alınmıştır.

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr