Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


İpek Kıramer yeni mağazası ve özel koleksiyonuyla sadece GittiGidiyor’da

28/7/2015

Haute couture iç giyimin öncüsü İpek Kıramer’in özel koleksiyonu GittiGidiyor'un tanınmış markaların resmi mağazalarına ev sahipliği yapan GittiGidiyor Cadde’de.

Türkiye’nin en çok tercih ettiği* e-ticaret sitesi GittiGidiyor, kullanıcılarına özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Ülkemizde haute couture iç giyimin öncüsü İpek Kıramer, yeni online iş ortağı olarak GittiGidiyor’u seçti.

Koleksiyonlarında renkli, romantik, sportif ve çarpıcı parçalara yer veren İpek Kıramer, GittiGidiyor'un tanınmış markaların resmi mağazalarına ev sahipliği yapan platformu GittiGidiyor Cadde (www.gittigidiyor.com/cadde) üzerinden takipçileriyle buluştu. Tasarımcının GittiGidiyor kullanıcılarına özel olarak hazırladığı 6 parçalık koleksiyonu da çok yakında GittiGidiyor Cadde mağazasında satışa sunulacak.

33 milyon** aylık ziyaret ortalamasına ve 12 milyonu aşkın üyeye sahip GittiGidiyor, bu yıl Türkiye’nin “En İyi İşverenleri”, eBay ise her yıl olduğu gibi bu yıl da “Avrupa’nın Çok Uluslu En İyi İşverenleri” listesine de girerek başarı grafiğini yükseltmeye devam ediyor.
* Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması Mart ve Nisan 2015 Raporları esas alınmıştır.
** GittiGidiyor’un Ocak-Mayıs 2015 tarihlerindeki verileri esas alınmıştır.

İlgili Kişi:?
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli??
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr