Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Sony ve GittiGidiyor’dan sivil toplum kuruluşlarına destek

2/7/2015

Online alışverişin güvenli adresi GittiGidiyor ve oyun dünyasında devrim yaratan Sony PlayStation® iş birliği yaparak, çocuklara daha iyi bir gelecek sağlamak için çalışan AÇEV, Darüşşafaka Cemiyeti ve TOÇEV’e destek veriyor. 6-14 Temmuz tarihleri arasında GittiGidiyor üzerinden açık artırmayla satışa sunulacak olan PlayStation®4 20. Yıl Özel Sürümü’ne sahip olma fırsatını yakalayanlar, aynı zamanda çocuklara daha iyi bir gelecek sağlamak için çalışan sivil toplum kuruluşlarına katkıda bulunmuş olacaklar.

Online alışverişin güvenli adresi GittiGidiyor ve 3 Aralık 1994 tarihinde piyasaya sürdüğü PlayStation® oyun konsolu ile oyun dünyasında bir devrim yaratan Sony iş birliği yaparak, çocuklara daha iyi bir gelecek sağlamak için çalışan AÇEV, Darüşşafaka Cemiyeti ve TOÇEV’e destek veriyor. İş birliğinin merkezinde Sony PlayStation® oyun konsolunun 20. yıldönümü için tasarlanan PS4™ özel sürümü yer alıyor. Tüm dünyada yalnızca 12.300 adet üretilen PS4™ 20. Yıl Özel Sürümün birer adedi, Sony tarafından AÇEV, Darüşşafaka Cemiyeti ve TOÇEV’e bağışlandı. PS4™ 20. Yıl Özel Sürümü, gittigidiyor.com web sitesinde, bu kuruluşların online mağazalarında, 6-14 Temmuz tarihleri arasında yapılacak ve üçer gün sürecek açık artırmalar ile satılacak.

Açık artırmaya katılanlar, tüm aksesuarları “Orijinal Gri” renkte olmak üzere, özel bir hatıra kutusunda sunulacak olan PlayStation®4’e sahip olma fırsatı yakalarken, aynı zamanda çocuklara daha iyi bir gelecek sağlamak için çalışan sivil toplum kuruluşlarına katkıda bulunmuş olacaklar.


SONY Hakkında
Sony Corporation, son kullanıcı ve profesyonel pazarlara yönelik ses, görüntü, oyun, iletişim ve bilgi teknolojileri ve tüketici elektroniği alanındaki yenilikçi ürün, içerik (film, müzik, oyun) ve tasarımları ile dünyanın lider Japon elektronik şirketidir. 1990 yılından beri Türkiye’de de Sony Eurasia olarak faaliyet gösteren Sony Corporation, kullanıcılara satış ve satış sonrası maksimum kalite anlayışıyla hizmet veren yaygın bir bayi ve servis ağına sahiptir. Muhteşem hayaller ile orijinal fikirleri gerçeğe dönüştüren Sony’nin, çevre dostu yeşil teknoloji, ürün ve hizmetleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için lütfen www.sony.com.tr adresini ziyaret edin.

GittiGidiyor hakkında
14 yıllık geçmişiyle Türkiye'de e-ticaretin öncü pazaryeri olan ve 2011 yılında eBay ile güç birleştiren GittiGidiyor, ayda 33 milyon ziyaret alan güvenli bir online alışveriş platformudur. 12 milyonun üzerinde kayıtlı üyesi, 5 bin kategoride 10 milyonu aşkın anlık ürün fırsatıyla alışveriş tutkunlarına hızlı ve güvenilir bir alışveriş deneyim sunmaktadır. Hem ürün alınıp hem de satılabilen bu adreste, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanılır. Yüksek bir ziyaretçi trafiği olan ve her 3 saniyede 1 ürün satılan GittiGidiyor, 2 milyonun üzerinde indirilen mobil uygulamalarıyla herkese dilediği yerden her an alışveriş yapabilme olanağı sağlayarak benzersiz bir mobil deneyimi yaşatmaktadır . www.gittigidiyor.com. GittiGidiyor'un tanınmış markaların resmi mağazalarına ev sahipliği yapan platformu GittiGidiyor Cadde www.gittigidiyor.com/cadde ürünleriyle stil tutkunlarına seslenirken, uzman editörler tarafından hazırlanan moda içerik platformu Cadde Portre (portre.gittigidiyor.com) alışverişte rehber olacak içerikleriyle farklılaşır.