Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Söyledikleri farklı olsa da sevgileri hiç değişmeyen annelerimiz için en güzel hediyeler GittiGidiyor.com'da!

7/5/2015

Türkiye'nin popüler online alışveriş sitesi GittiGidiyor, yüzlerce kategoride binlerce hediye seçeneği ile Anneler Gününde de yanınızda olmaya devam ediyor.

Online alışveriş tutkunlarının bir numaralı adresi GittiGidiyor'da, benzersiz avantajlarla her gün düzenlenen online satış kampanyalarından anneler gününe özel hediyeler sunuyor. Çok özel indirimlerle gelen kampanyalar geniş kategorileri kapsıyor. Annelerin en büyük tutkusu küçük elektrikli ev aletleri, pazar kahvaltılarını daha da renklendirmeye aday kahvaltı takımları, her bütçeye uygun binlerce seçenek içeren mücevher, takı, modanın en seçkin markalarına ait bayan çanta modelleri bulunuyor. http://www.gittigidiyor.com/ozel-gunler/anneler-gunu

GittiGidiyor’un Anneler Günü kampanyasında yüzlerce kategoride, esprili anne söylemleriyle de uyumlu seçeneklerden işte bazıları:

• “Benim gözümde hala küçüksün” diyen annelere Küçük Ev Aletleri
• “Dışarıda yediğinden ne farkı var?” diyen annelere Mutfak Aletleri
• “Başımıza icat çıkarma” diyen annelere Beyaz Eşya
• “Her yer her yerde” diyen annelere Dekorasyon
• “Benim neyim eksik?” diyen annelere Cep Telefonu ve Tablet
• “Terlik geliyor terlik!” diyen annelere Ayakkabı, Giyim ve Çanta
• “Saatten haberin var mı?” diyen annelere Takı, Saat ve Gözlük
• “Saçımı süpürge ettim!” diyen annelere Kişisel Bakım ve Kozmetik


GittiGidiyor’un geçen yıl en çok satan Anneler Günü hediyeleri bu yılın kampanyalarına ilham veriyor!

Geçen yıl aynı dönemdeki GittiGidiyor verileri değerlendirilerek elde edilen sonuçlarında en çok satılan kategoriler GittiGidiyor’un 2015 Anneler Günü kampanyasında da etkili oldu. Geçen yıl en fazla talep gören hediye seçeneklerinden Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri, Ev Dekorasyon ve Bahçe, Bilgisayar ve Tablet kategorileri bu yıl da çok özel kampanyalarla Annelere sunuluyor.

*GittiGidiyor’un Nisan 2014 son haftası-Mayıs 2014 ilk haftası tüm kategorilerde alışveriş yapan kullanıcıların verileri esas alınmıştır.

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr