Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


İstanbul Moda Haftası’nın “en”lerini moda, seyahat ve gurme yazarı Gamze Biran GittiGidiyor Cadde Portre için yorumluyor www.portre.gidiyor.com

18/3/2015

Moda tutkunlarını ve yaşam tarzıyla fark yaratan isimleri GittiGidiyor takipçileriyle buluşturan Cadde Portre, bu hafta Mercedes-Benz İstanbul Moda Haftası’ndan rengarenk görsel ve içeriklerle yine dopdolu. Seyahat, moda ve gurme yazılarıyla dikkat çeken Gamze Biran’ın (Cindrella Under the Umbrella) yazılarıyla renk katacağı hafta boyunca; farklı içerikler modaseverlerin radarında olacak.

Stil, güzellik ve moda önerileriyle öne çıkan, moda dünyasının nabzını tutan Cadde Portre, en güzel defile ve detayları takip edebileceksiniz. Pek çok yerli markanın ve tasarımcıların, Karaköy Antrepo’da “Runway” ve “Studio” alanlarında yeni koleksiyonlarını sergilediği moda günlerinde GittiGidiyor Portre takipçilerine özel haberleri http://portre.gittigidiyor.com adresinden takip edebilirsiniz.

Online alışverişte özel bir moda içerik platformu: Cadde Portre
Bugüne kadar Didem Antebi, Ece Doğulu, Ayşe Kucuroğlu, Niyazi Erdoğan gibi sektörün önde gelen isimlerini konuk eden Cadde Portre sadece içerikleriyle değil, özel olarak tasarlanan kombin bölümüyle de dikkat çekiyor. Tanınmış markaların alışveriş platformu GittiGidiyor Cadde’nin moda içerik platformu Cadde Portre’de; Cadde Cafe, Cadde TV, Cadde Stil ve Cadde Kombin bölümleri yer alıyor.


İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr