Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Kendini ifade et: Asi Ruh musun, Renk Tutkunu mu? Büyümeyen Çocuk musun, yoksa bir Klasik mi?

18/3/2015

GittiGidiyor.com’dan herkes tarzına göre dört ayrı kategoride alışveriş yaparken kendi farklı yollardan ifade edebilmenin keyfini yaşıyor.

Her ay, ilham veren konsept kampanyalarıyla dikkat çeken GittiGidiyor.com, yeni başlayan "Senin tarzın Senin Teknolojin" kampanyası ile online alışveriş alanında "self expression" (kendini ifade etme) akımının öncülüğünü yapıyor.
GittiGidiyor.com, “Senin Tarzın, Senin Teknolojin” kampanyasıyla herkesin tarzına göre alışveriş seçenekleri sunuyor. Kampanyadaki ürünler, dört kategoride toplanıyor. “Asi Ruh”, “Renk Tutkunu”, “Büyümeyen Çocuk”, “O Bir Klasik.” Bu kategori başlıkları altındaki ürünler, tüm tüketicilere tarzına göre ürün seçenekleri sunuyor.

8 milyondan fazla ürüne ev sahipliği yapan GittiGidiyor.com “Senin Tarzın Senin Teknolojin” kampanyasında moda ve teknoloji kategorilerinde stil sahibi ürünler öneriyor. Yeni markalar, tanınmış markalar, yepyeni ürünler, en moda seçenekleriyle bu kampanyada gelişmiş teknolojisiyle olduğu kadar tarzıyla da kendinden söz ettiren ürünler yer alıyor. Kullanıcılar zengin seçenekleri görme fırsatı bulmalarının yanı sıra gerçekten de içinde bir şeyler aradıkça kaybolacağı bir dünyayla tanışıyor. Yeni nesil, eski görünümlü renkli pikaplar, Süperman tutkunlarına özel koleksiyon ürünler, çılgın aksesuarlar, kıskandıran kıyafetler, enstrümanlar, sneaker'lar ve daha fazlası GittiGidiyor.com'un “Senin Tarzın Senin Teknolojin” kampanyasında yer alıyor.

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr